Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Te Gjeta Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  45

Te kerkova une gjith jeten
Sonte te gjeta
Me beso
Un jam aty kur ti je vet
Se nuk du tjeter, ti je ajo

Jo syt me nuk ti ndaj
Me, jo syt me nuk ti ndaj

Mos harro se shpirtin ty ta fala
Zemer ti e di, ne mendje te mbaja
Hajde zemer, un per ty u ndala
Sa te dua e di, aman ti e di
2x

Te kerkova un gjith jeten
Gjithmon ne vete
Do te mbaj
Asnjer s'do te le vetem
Cdo dit me ke ti
Cdo dit te kam

Jo syt me nuk ti ndaj
Me, jo syt me nuk ti ndaj

Mos harro se shpirtin ty ta fala
Zemer ti e di, ne mendje te mbaja
Hajde zemer, un per ty u ndala
Sa te dua e di, aman ti e di
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Erik Lloshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/11/2016
Festivali: Kënga Magjike 2016


Erik Lloshi - Te Gjeta Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gjeta Ty".
3. Video është e këngës "Te Gjeta Ty", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

6
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0