Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Sa Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sa du un me t’pa
Sa du un me t'fal
Sa du un' me e harru krejt
At dite kur jena nda

Me mu sa shume ke qesh
Me mu sa shume ke qa
E varfen asht fjala
S’po di si me ta thon

Aaa... zemra do me t'fal
Aaa... dhimbjen dot s'e mban
Aaa... me t'harru
A mundem mos me t'pas
Ky shpirt sa do me u kthye
Me mendje du me u nda

A thu valle m’ke dasht
A thu valle m’ke pas
A thua po t'dhemb sot
Ajo dite kur jena nda

Me mua sa ke qesh
Me mua sa ke qa
Me mua sa je knaq o shpirt
Cdo gje e ndanim bashke




Erik Lloshi
Publikimi: 19/04/2020
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj


Erik Lloshi - Sa Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Du".
3. Video është e këngës "Sa Du", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0