Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Kshu Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Je t'aime
E mbaj mend me thoje ti dikur
Refren qe s'me kendoje vetem mua
E di, gabimi im ishe ti mrekulli
Jam merzit me ty, jam merzit pa ty

Sa munde m'shkatrrove
Ma bene gjakun uj te zi
Un helm i zi
Un me dashni, ti me tradhti
O sa shum mundove
Ma more mu, ia dhe atij
Pastaj atij, pastaj atij
Se kshu je ti

Thuj a t'kam mungu
T'ka marr malli per mu?
A m'ke kujtu najher kur tjetrin ke taku?
2x

Po kshu je ti, je ti shpirt i zi
Sa t'gzon ty tradhtia
Mu m'mungon dashnia
Ma more mu, ia dhe atij
Se kshtu je ti

Thuj a t'kam mungu?
T'ka marr malli per mu?
A m'ke kujtu najher kur tjetrin ke taku?
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Erik Lloshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/06/2021
Teksti: Natti
Orkestrimi: Natti
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Natti


Erik Lloshi - Kshu Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kshu Je Ti".
3. Video është e këngës "Kshu Je Ti", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0