Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Verën Zbukurove (Feat. Klea Balukja)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Verën Zbukurove" kënduar nga Erik Lloshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Verën Zbukurove".

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Klea Balukja
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2021
Muzika: Enis Mullaj & Erik Lloshi
Teksti: Erik Lloshi
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video Produksioni: MAX Production
Ukulele And Guitar: Arjan Gjici
Styling: Miranda Dupi
Make Up & Hair: Gresa KotriMë Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 1


Erik Lloshi - Verën Zbukurove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Verën Zbukurove".
3. Video është e këngës "Verën Zbukurove", por nuk këndohet nga Erik Lloshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.