A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erika Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
Erika Ahmeti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diona Vishaj

Xhesuida

Ermira Saliu

Gojarta Perlica

Valeza Salihu

Engjellusha Cakaj

Vesa Morina

Festina Kabashi

Linesa Ukshini

Zana Tahiri


Tags: Erika Ahmeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019