Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erika Sinani - Kenge Per Nenen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Lyra Fest 2012

Komente

Asnjë Koment

22/12/2012

2012-12-22T17:03:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Nenen" kënduar nga Erika Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erika Sinani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet