A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Trimërie

Shqipja

C'paten serbet qe u zgjuan
Me luanet u ngaterruan
Me luanet e Ballkanit
Me shqiponjat e vatanit

Mos Guxo o race e prishur
Ti Flamurin per ta prishur
se e mbrojm me gjakun tone
Djemte e tane e autoktone

- poezi nga Erind Blinishti


- Poezia u dërgua nga Erind Blinishti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019