A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Erinjo - Fallin'


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2019

2019-10-06T20:24:11


"Fallin'" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Erinjo.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Erinjo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Deborah Dollapi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I keep on fallin'
In and out of love
With you
Sometimes I love ya
Sometimes you make me blue
Sometimes I feel good
At times I feel used
Lovin you darlin'
Makes me so confused

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Oh, oh, I never felt this way
How do you give me so much pleasure
And cause me so much pain
Just when I think
Ive taken more than would a fool
I start fallin' back in love with you

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Oh baby
I, I, I, I'm fallin'
I, I, I, I'm fallin'
Fall

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Im fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Im fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

What?

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019