Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eriola Salihu - 1 Qershori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  20

Pjesëmarrëse në

Xixat E Flakës 2014

Komente

1 🔥

02/02/2014

2014-02-02T08:10:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "1 Qershori" kënduar nga Eriola Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eriola Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet