Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Ajro - Garat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Sa hap e mbyll syte
Jam i shpejte sikur drite
Ate qe dua e arrij
Edhepse me veshtiresi x2

Ref...x2
Veturat i dua dhe per to vdes
Sidomos veturen Mercedes
Eshte e shpejte si vetetime si vetetime
E para cakun gjithmone arrin

Veturat i dua veturat i adhuroj
Dua golat dhe gjithmone fitoj
Shpejtesine e dua te kem adrenaline
Vetura ime e para cakun e arrin x2

Duket sikur fluturon
Vet shpejtesite kur i ndrron
E pret ajrin sikur shpata
I shkurton rruget e gjata x2

Ref...x2
Veturat i dua dhe per to vdes
Sidomos veturen Mercedes
Eshte e shpejte si vetetime si vetetime
E para cakun gjithmone arrin

Veturat i dua veturat i adhuroj
Dua golat dhe gjithmone fitoj
Shpejtesine e dua te kem adrenaline
Vetura ime e para cakun e arrin x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiErion Ajro
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2014
Festivali: Kosova Fest Kids 2014


Erion Ajro - Garat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Garat".
3. Video është e këngës "Garat", por nuk këndohet nga Erion Ajro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erion Ajro:


Komente 1