Official Video

Erion Hoti - Në Trojet E Shqipëris  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2018

2018-09-18T18:56:25

Muzika & Teksti:

Dritëro Shaqiri

Orkestrimi:

Ardian KastratiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Trojet E Shqipëris" kënduar nga Erion Hoti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erion Hoti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Erion Hoti: