Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erion Hoti & Shpat Kasapi - Chika

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chika".
3. Video është e këngës "Chika", por nuk këndohet nga Erion Hoti & Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Hoti & Shpat Kasapi - Chika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Produksioni:

Big Deal Records

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shpat Kasapi

13/07/2019

2019-07-13T18:59:36+00:00Shpat Kasapi:
(Latina)
Ajo, më shikonte zemër nuk e dita
Deri sa atë unë e pashë
Më shikonte disi me shumë stila aaa
Sa I bukur fustani pika pika
Që shkëlqen në sytë e mi
Chika po dukesh ti si Latina, Latina

Chika, për ty do bëja diçka
O Chika, je si zoje, si Latina
Për ty do bëja diçka
O Chika, chika
2x

Latina 3x

Erion Hoti:
Syn i keq mos t'paft
A muj me kon unë pjes e zemrën tane?
A e din se sa
Sa m'shikon ti frymën ma nal

A kishe mujt me dal sonte
Me ket nat e bukur
Dhe e di që je bukur
Shkon e vjen si flutur
Me mu, ça thu?
A don me vazhdu?
Se knaqesh ti bre, knaqesh ti bre
Smundem ndaj
Me shikimet e saj
E levizet si djal
Mos me shiko o zemër
Se muj me puthje, e zjarrt je
O hajde chika ajjj

Bashkë:
Chika, për ty do bëja diçka
O Chika, je si zoje, si Latina
Për ty do bëja diçka
O Chika, chika
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Erion Hoti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet