A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Erisa Dragoshi - Ike Larg


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/03/2019

2019-03-12T19:00:00

Music:

Anxhelo Koci

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Arrangement:

Alsked Rrenja

Video Production:

Pro Video"Ike Larg" is a new song recently added in songs archive sung by Erisa Dragoshi.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Erisa Dragoshi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019