A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

E Dua Poezinë

Sa shumë më pëlqen,
Poezinë e dua,
Unë tani,
Atë po e shkruaj.

Gjithmonë e shkruaj,
Unë poezinë,
Më hyn në mendje,
Diçka përsëri.

Jam krenare,
Jam e gëzuar,
Jam e lumtur,
Poezi të shkruaj.

Imagjinoj diçka,
Menjëherë e shkruaj,
Poezi e dashur,
O sa shumë të dua!

- poezi nga Erita N.Bytyqi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019