Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erixhen - Benzo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tu xhiru me Benzo vumm vum
Jam i vesh me Kenzo bum bum
Shok I kam krejt gangsta bum bum

Chiamami
I rrethum me shok
Femna kena plot e
Ekrin e kena nbrez
Torin city
tu xhiru me Mercedes
rolling and rollin
Mos fol se ta boj golin


Ky tekst u dërgua nga EneErixhen
Publikimi: 08/06/2020


Erixhen - Benzo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Benzo".
3. Video është e këngës "Benzo", por nuk këndohet nga Erixhen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erixhen:


Komente 0