Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erion Korini - Te Dashuruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dashuruar".
3. Video është e këngës "Te Dashuruar", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Te Dashuruar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Te Dashuruar"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

22/12/2004

2004-12-22T15:00:00+00:00Aia ia ia ia ia, aia ia ia
Une dhe ti te dashuruar
Aia ia ia ia ia,aia ia ia
Une dhe ti te dashuruar
Aia ia ia ia ia, aia ia ia
Dhe ata cmendur ne rim zgiuar

2x
Vetem ti me kupton
Jeten time ndrushon
Dhe ben ta jetoj une dashurin
Vetem ti me rri pran
Zemre time e ndan
Dhe ben qe ta njoh une lumturin

Aia ia ia ia ia, aia ia ia
Une dhe ti te dashuruar
Aia ia ia ia ia ,aia ia ia
Dhe nata cmendur ne rim zgjuar
Aia ia ia ia ia, aia ia ia
Ne endra neve kemi humbur
Aia ia ia ia ia, aia ia ia
S vetem ti me ben te lumtur.....

Orkestrimi: Adrian Hila

Ky tekst u dërgua nga Maria
Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë