Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erion Korini - Vajzat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzat".
3. Video është e këngës "Vajzat", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Vajzat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

22/03/2012

2012-03-22T21:15:07+00:00Lozonjare jane
Magjistare jane
Nuk ka gje qe se kane.
Valza lloj e lloj
Ke te dashuroj
S'dua me ti shikoj
Pa parra rri dhe jo pa dashuri
Kete vajze ti e di
Ben sikur s'degjon
Ben sikur s'shikon
Per mua mbaron
Vajza lloj e lloj
Por un ty te dashuroooooooj.....

Ref:Lloj e lloj jane vajzat
Dy nuk gjen njesoj
Sapo shikoj njeren,tjetren e harroj
Disa jane zeshkane
Bjonde jane disa
Por te gjitha jane,jane,jane bela

Sjellin vetem sherr
Vetem shi dhe ere
Dine dhe te dashurojne
Shkojne e kthehen prap
Zemren kujt tja jap
Po me ngaterrojn (2x)

Evajza lloj e lloj
Por une ty te dashuroooooooj......

Ref:Lloj e lloj jane vajzat
Dy nuk gjen njesoj
Sapo shikoj njeren,tjetren e harroj
Disa jane zeshkane
Bjonde jane disa
Por te gjitha jane,jane,jane bela
Te gjitha jane jane jane bela (2x)

Por te gjitha jane jane jane bela.....


Ky tekst u dërgua nga Lika
Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë