Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Korini - Nuk Ma Ndjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Nuk kemi video për këtë këngë.

Une te dua ti sme do
Leri nazet o djalo
Une te dua ti sme do
Hajde sot dhe me tako

Une e mallkoj nje te shtune
Kur u pame ne nje pub
Une e ti ishim tape
Ne te dy fjetem bashke
Ne nje shtrat
Vetem kaq vetem kaq
Vetem kaq

Kaq doje ti, qe athere
Edhe dje edhe sot
Ka nje jave ka nje jete
Se kuptoj nuk e di ku me del
Nga me mbin po ma nxin
Po ma nxin

Jo nuk guxoj qe te dal
Se kudo shfaqesh ti
Ne nje rruge ne nje bar
Ne shtepi
Kur pushoj, kur shetis
Dhe kur fle me del ti
Me del ti

Jo nuk e di si tja bej
Ku te shkoj, te shpetoj
Nga ti nuk me le nje minute
Nje sekonde eshte e kote
Eshte e kote e kote

Une te dua ti sme do
Leri nazet o djalo
Per ty jo nuk ma ndjen
Une te dua ti sme do
Hajde sot dhe me tako
Per ty jo nuk ma ndjenPublikimi: 01/12/2005
Teksti: Pandi LaçoMë Shumë Këngë Nga Erion Korini:


Komente mbi këtë këngëErion Korini - Nuk Ma Ndjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ma Ndjen".
3. Video është e këngës "Nuk Ma Ndjen", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.