Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Korini - Gri (Feat. Vagabondi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gri" kënduar nga Erion Korini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Germs. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Pres te vi, te tregoj
kaloj permes, perralloj
dua ta takoj
qe te me degjoje
jooo deperton

Dicka shikoj, serish e jetoj
mendimet e vjetra mbaj ne xhep
cep i prishur, tarrace pa emer
ajo kalon, ajo kalon

heeej heeej heeej heeeej...

Ngadalesoj , te me vij
te me vij, ta prek
e perplas shikimin tim
e kerkoj , dua ta takoj

heeej,heeej,heeej,heeej...

Featuring: Vaga
Publikimi: 01/12/2011Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:


Komente 0


Erion Korini - Gri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gri".
3. Video është e këngës "Gri", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.