Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erion Korini - Kitara Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kitara Ime".
3. Video është e këngës "Kitara Ime", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Kitara Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/03/2015

2015-03-26T11:07:29+00:00Sa herë ty me lot në sy un të kujtoj
për një çast ta mar kitarën të ëndoj
Më kan ngrirë gishtat e dorës si leviz
më ka ngrire dhe shpirti,këngën s'di tja nis

Nje kitarë nje kitarë ri e varur përmbi mur
Sdo gezoj sdo vajtoj për ty sdo ëendoj më kurë
Nje kitar nje kitar ri e varur permbi mur
Edhe un kitara ime për at këngë me nuk do thuë

Do të vdes ndoshta kitara permbi mu
por ajo qe ndjej per ty jo nuk vdes kure
Më kan ngrirë gishtat e dorës si leviz
më ka ngrire dhe shpirti,këngën s'di tja nis.


Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë