Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erion Korini - Lola
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lola".
3. Video është e këngës "Lola", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Lola  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/09/2016

2016-09-05T06:59:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lola" kënduar nga Erion Korini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Renato Doko - Lola

E marr ne telefon
Telefonin nuk e hap
Del sekretaria
Po mthot provoni prap
Do jet duke fjet
Ose nuk ka bateri
Ose mund te kete dale me shoqet...
Nje kafe me e pi
Po ngeli duke dale...
Ja qifsha nenen
Me leket qe shpenzon kjo
Kisha studiuar henen
Si mjaftojn 2 shtepi ne Vlore
E do nje nga berati
Qe kur njoha Lolen
Mthirrin Reni Bankomati
Sa her e takoj
Mthot ke humbur fare
Ca bone me shendet
Si ke qene
A ke pas naj pare
Ti zemra ime je me i miri ne bot
Amo kur tshoh me tjera ket gje se duroj dot
A thu ti se ajo
Ajo vdes per mu
A thu ti se ajo
Me mu esht dashuru
A thu ti se ajo
Me do me shume se veten
Lola bjeri shkurt
Mdo mua a kuleten
E veshur me Gucci Louis Vuitton Prada
Club me Club midis tirone
Tu bo parada
Ajo e do burrin me pas miliarda x3
Ajo e do V.I.P zone
E do cun Tirone
E ka dashnorin gangster
Sikur Al Capone x6
Lola ka bythe
Bythe dhe gjoks
Thote jam natyrale
Ama ftyren ka botoks
Lola genjen
Fare sja ndjen
3 cerek e zhveshur
Edhe se ka problem
I ka floket e zeza
Floket e kuqe
Mami eshte ne rregull
Lola eshte me huqe
Floket e shkurtra
Floket e gjata
Me u lidh me Lolen
Esht si me kap 5 77777

Luis Fonsi - Lola

A ella le gusta conducir un buen coche
Del sol de Marbella al de Bariloche
A ella le gusta disfrutar de la vida
De disco en la noche y playa de dia.
A ella le gusta seducir a los hombres
Le encanta el poder y le atrapa la noche
Certificada en alta cirugía,
Te saca los ojos, te arranca la vida.

Y para el invierno abrigos de piel
De Gucci la gata y el perro Chanel
Haciendo su show, vendiendo el amor
Gastando dinero en New York.

Lola!, como te gusta salir en la Hola,
Y que los hombres a ti te den bola,
Como disfrutas, de carambola Lola
Lola!, como te gusta subir en la hola,
Y que los hombres a ti te den bola,
Como disfrutas, de carambola Lola

Lola!, eres una mataora, Lola!
Eres una atacadora, Lola!
Eres una atacadora, Lola!!

Una locura de weekend en Las Vegas,
En busca del flash, ella juega, que juega
La dama se la da bling bling y los lingotes
Que va por la vida, devorando nombres
Contigo no se va de sentimental
Solo se va de explotacion comercial
Contigo lo que importa siempre es el cash
Y estar atento al golpe mortal.

Y para el invierno abrigos de piel
De Gucci la gata y el perro Chanel
Haciendo su show, vendiendo el amor
Gastando dinero en New York.

Lola!, como te gusta salir en la Hola,
Y que los hombres a ti te den bola,
Como disfrutas, de carambola Lola
Lola!, como te gusta subir en la hola,
Y que los hombres a ti te den bola,
Como disfrutas, de carambola Lola

Lola!, eres una mataora, Lola!
Eres una atacadora, Lola!
Eres una atacadora, Lola!!
Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë