Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - Duro Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E kuptova te verteten
nuk e dua me ket Jet
dikuj qe ja fala Jeten
me ka lan mua te shkret

Refreni: 2x
Duro Zemer, duro Zemer Ti duro
krejt hallall ja kisha ba,
krejt hallall ja kisha ba
me u kthy qysh po vuj mem pa

Kisha vdek, oh kisha vdek
sod Kurban ju kisha ba
le te kthehet ajo vet
Dora e saj oh mu mem ra

A ka Akull per ket Zemer
Lotin tim oh me ma ngrij
po e thrras gjdo Nat ne Emer
nuk po shohin kta Lot e mi

Refreni: 2x
Duro Zemer, duro Zemer Ti duro
krejt hallall ja kisha ba,
krejt hallall ja kisha ba
me u kthy, qysh po vuj mem pa

- 4x
Kisha vdek, oh kisha vdek
sod Kurban ju kisha ba
le te kthehet ajo vet
Dora e saj oh mu mem vra


Ky tekst u dërgua nga Nderim Hashani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Erkan Musliu - Duro Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duro Zemer".
3. Video është e këngës "Duro Zemer", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0