Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - Zemer E Huaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

mbaroj gjdo gje mbaroj
dashurine se meriton
fajtor isha veq une
qe me zemer te deshta shume
sa net si dy te huaj
ndarjen tone shume po e vuaj


reff.2 veq nje her ti me thuaj
veq nje her po te pyes zemer
a ke ndjer per mua
veq nje her a mke dashuruar
ashtu siq te deshta moj zemer e huaj

mlendon kur te kujtoj
se tdon nuk te harroj
te pres gjdo dite me mall
derisa une te jem gjall
sa net si dy te huaj
ndarjen tone shume po e vuaj


reff.2 veq nje her ti me thuaj
veq nje her po te pyes zemer
a ke ndjer per mua
veq nje her a mke dashuruar
ashtu siq te deshta moj zemer e huaj


Ky tekst u dërgua nga Flamur

Erkan Musliu - Zemer E Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer E Huaj".
3. Video është e këngës "Zemer E Huaj", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0