Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erlini Dhe Ervini

Erlini Dhe Ervini
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Erlini Dhe Ervini është duo artistësh. Më datë 22 Shkurt 2014, Erlini Dhe Ervini publikojnë videoklipin "Sa Shum Ju Dua". Videoklipi u prodhua nga Redonpictures.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0