A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Trimërie

Trimat E Kosoves

Ne KOSONV ne jemi lindur
Ne kete vend ne jemi rritur
Per kto troje do te vdesim
Nen robri mos te mbesim

-"VALO FLAMUR MBI VARRIN TIM"
Para se te vdiste tha nje trim
Ish vullnetar i UQK-se
Per LIRI tha une po vdes

- poezi nga Erlisa Ahmeti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11  • Më shumë nga Erlisa Ahmeti:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019