Ermal Fejzullahu

Veç Ty Nuk Te Kam ➡ The Only Thing I Don't Have Is You

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkaneuro


Veç Ty Nuk Te Kam

Me i pas pas un ment
e sodit kur isha me ty
un prej teje kurr nuk isha nda
o sa shum po me dhemb loti qe e mbaj ne sy
o sa shum me djeg malli me t'pa

Me i pas pas un
ment e sodit kur isha me ty
njeri tjeter sot un isha kon

Un e di se kot
mendoj per nje pun qe u kry
por njeriun shpresa po e mban

[ref:2x]
I kam krejt i kam
e rri me shpirt te strukur
s'te kam ty nuk te kam
andaj s'mund te jem i lumtur

Me i pas pas un ment
e sodit kur isha me ty
un prej teje kurr nuk isha nda
o sa shum po me dhemb loti qe e mbaj ne sy
o sa shum me djeg malli me t'pa

Me i pas pas un
ment e sodit kur isha me ty
njeri tjeter sot un isha kon

Un e di se kot
mendoj per nje pun qe u kry
por njeriun shpresa po e mban

[ref:2x]
I kam krejt i kam
e rri me shpirt te strukur
s'te kam ty nuk te kam
andaj s'mund te jem i lumtur


The Only Thing I Don't Have Is You

If i had the brains
I have today, when i was with you
I would have never left you
Oh how much these tears hurt that i keep in my eyes
oh how much this longing to see you burns

if i had the brains
i have today, when i was with you
we would have been with one another

I know that it is useless
that i hope for something that has already happened
but hope keeps a person going

[ref:2x]
I have it all, I do
yet i remain with a (not sure what strukur means) soul
i don't have you, i do not have you
that's why i can't be happy

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019