A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermal Fejzullahu

Diferenca ➡ The Difference

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Korcare19


Diferenca

asgje nuk dita per vite nuk pyta
diferenca jon 10 vite kish pas
por ti e bukur e un i ngutur
vrapova e pas ty te lash
asgje nuk thoje veq me provokoje
ne grackat tua shum jam thellu
ti e mesuar un i trazuar
dit e nat thoja se shum te du

ref:
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeret i shqeteson
ahh diferenca tjerve ju pengon (x2)

10 viet para mu rrite
mirpo ty n'ball nuk te shkruan sa i ke
edhe ta dija me ty do t'rrija
ti ne shpritin tim e vetmja je
asgje nuk thoje veq me provokoje
ne grackat tua shum jam thellu
ti e mesuar un i trazuar
dit e nat thoja se shum te du

ref:
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeret i shqeteson
ahh diferenca tjerve ju pengon (x2)

naj naj naj naj naj naj.......

ref:
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeret i shqeteson
a diferenca tjerve ju pengon


The Difference

I knew nothing, for years i didnt (bother) asking
our difference had 10 years

but you are beautiful and i am ... (ngut means to rush things or hurry things kind of impatient i guess)
i ran and went after you
you wouldnt say anything, you only provoked me
im very deep (fallen) in your traps
youre educated, im upset
day and night id say i loved you very much

this difference sweetheart is a problem
if only you were in my spot
i dont even care, if other people are bothered
ahh the diference ...

10 years before/ago, you grew up/got older
but your forhead doesnt write/give away how many years you have
even if i knew, id still stay with you
youre the only one in my soul
you wouldnt say anything, you only provoked me
im very deep (fallen) in your traps
youre educated, im upset
day and night id say i loved you very much

this difference sweetheart is a problem
if only you were in my spot
i dont even care, if other people are bothered
ahh the diference ...

this difference sweetheart is a problem
if only you were in my spot
i dont even care, if other people are bothered
ahh the diference ...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019