Ermal Fejzullahu

Te Kam Zemer ➡ You Are My Heart

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: nrmca93


Te Kam Zemer

x2
Sa here une ty te kam pran
Sdi pse ndjej shum mall per ty
Me qetson kur te kam pran
Te kam xhan moj shum te du

Ref..x2
Ta dish mire se sa te dua
Je ilaqi i zemres time
Femer tjeter jo nuk dua
Te kam zemer shum te dua

x2
Sa here une ty te kam pran
Sdi pse ndjej shum mall per ty
Me qetson kur te kam pran
Te kam xhan moj shum te du

Ref..x2
Ta dish mire se sa te dua
Je ilaqi i zemres time
Femer tjeter jo nuk dua
Te kam zemer shum te dua


You Are My Heart

Always when I have you near,
I don't know why I feel such a longing for you.
It gives me peace of mind, when you are near me.
I love you, I love you a lot

Ref.2x:
You gotta know well, how much I love you.
You're my hearts' remedy.
I don't want another woman, no
You are my heart, I love you so much.

2x:
Always when I have you near,
I don't know why I feel such a longing for you.
It gives me peace of mind, when you are near me.
I love you, I love you a lot

Ref.2x:
You gotta know well, how much I love you.
You're my hearts' remedy.
I don't want another woman, no
You are my heart, I love you so much.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019