Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Ermal Fejzullahu & Gjiko - "Hajmali"

Teksti origjinal i kenges

[Gjiko:]
Gac e mlut m'ki djeg sikur prushi
M'ki bo me shku te Burdushi
Ata qe tkan fol nuk jan kerkushi
Hajde ktu hajde t'dushi
Se ca kena bo na dy
Kerkush si ka pa me sy
E nese ti prap don mu kthy
Athere krejt ma kishe thy
(jou) Un edhe Ermali edhe nese vina me kali
Jem ma fresh se ti me Ferrari
Uuuu ton naten bojna party
Me leq nuk na kap syni keq

[Ref.]
Hajma Hajmaliiii
Bone ti zemren ma ndale
Hajma Hajmaliiiii
Me at bukurii. 2x

[Ermali:]
Sot per ty po du me pi
Se ku je ti nuk e di
Omel omel ti ma le
Sheqer ti je
Omel omel ti ma le
Sherbet ti je
Jarnana Jarnane Dashnin ku ma le
Jarnana Jarnane Dashnin ku ma le

[Ref.]
Hajma Hajmaliiii
Bone ti zemren ma ndale
Hajma Hajmaliiiii
Me at bukurii. 2x

[Gjiko:]
Omel omel ti ma le
Sheqer ti je
Omel omel ti ma le
ma le ma le

[Ermali:]
Omel omel ti ma le
Sheqer ti je
Omel omel ti ma le
Sherbet ti je
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019