A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermal Fejzullahu I "Fiksuar” Pas Selfies


Nuk ka akoma asnjë votë

[01-12-2015]
Ermal Fejzullahu është njëri ndër këngëtarët kosovar që më së shumti i ka qejf selfiet. Ai publikon mjaft shpesh foto jo vetëm me familjen por edhe me shoqërinë e tij.

Së fundmi Ermali ka postuar një selfie të cilën e ka realizuar në aeroport. Në foto Ermali shihet i buzëqeshur dhe taman i lumtur që po udhëtonte për dikund.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019