A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

“Rinora 4” Do Digjet Flakë Më 1 Janar Nga Ermali, Nora, Era & Ledri


Nuk ka akoma asnjë votë

[29-12-2015]
Jemi në prag festash dhe ky është një sezon mjaft i ngjeshur për këngëtarët tanë të cilët janë të angazhuar në evente të ndryshme të organizuara me rastin e festës së Vitit të Ri.

Ermal Fejzullahu, Nora, Era Istrefi & Ledri Vula do të performojnë në diskotekën e famshme në Zvicër më 1 janar 2016, e premte.

Duke qenë se të katërt janë këngëtarë shumë të fashmëm dhe mjaft të kërkuar gjtihandej atëherë pritet që kjo të jetë një mbrëmje gjigante.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019