A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kush I Dhuroi Lule Gruas Së Ermal Fejzullahut?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7
[07-01-2016]
Shpesh herë bashkshortët apo bashkshortet e shumë pre fytyrave tona publike bëhen dashje pa dashje pjesë e mediave rozë, kjo falë personit VIP që kanë në krah.

Gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana është shquar gjithmonë për bukurinë e saj, e kur jemi tek rrjetet e saj sociale ato nuk mbetet shpesh pa u kontrolluar edhe nga gazetarët e mediave rozë.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagram një foto ku shihet me një tufë me lule por që nuk e ka treguar se nga kush e ka marrë, pro që me siguri duhet të kenë qenë nga Ermali.

Por për çfarë po festojnë ata të dy?
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019