A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cilën Fabrikë Vizitoi Ermali?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2
[19-01-2016]
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka publikuar sot në rrjetet e tij sociale disa fotografi dhe një mbishkrim shumë inteesant ku ka treguar se cilën fabrikë e ka vizituar ai?

Ermali ka qenë sot në fabrikën e mishit "Buquku" si i ftuar nga vetë organizatorët por edhe si ashurues i ushqimit.

“Ishte kënaqësi të vizitoja fabrikën e mishit më të përsosur në Kosovë ‘Buquku’ në Pejë. Qysh ka thanë ai i moqmi ‘me maqinë të gjermanit, me zallë të Ulqinit edhe me mish të Buqukut nuk ka”, ka shkruar ai.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019