A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermali Flet Për Bashkëpunimin Me Kiden


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[20-02-2016]
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka bërë me dije se shumë shpejt do të vijë me një bashkpunim të ri me këngëtaren e re Kida.

Ai ka treguar disa detaje për IndexOnline rreth këngës së tij më të re:

“Këngën me Kidën e kemi realizuar tek On Records Zap and Chris. Tekstin e këngës e ka shkruar Mozzik dhe Getinjo, ndërsa videoklipi është realizuar nga XL production.”, ka thënë ai për Indeksonline.

Ermali ka treguar se kënga pritet të lansohet brenda pak ditësh.

“Duke qenë se kënga është ritmike, edhe performancat janë të mira. Kënga pritet të dal në treg brenda dhjetë ditëve”, ka shtuar ai.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019