Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Nuk Të Mbaj Inat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Ti Prit Edhe Pak"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00natën më të ftoht o zemër
ma dhurove tii
ditën më të zez dhe jetën
perëndove ti,
perëndove ti

natën më të ftoht o zemër
ma dhurove tii
ditën më të zez dhe jetën
perëndove ti

ooo...

nuk të mbaj inat o zemër
dhe pse faj ke ti
frymën time askush se mori
e kee, vetëm ti

s'kam guxim...
të t`them sonte lamtumir
ti mos qaj,
nuk e ke shumë të vështirë

sot po shkon
një unaz do t'kesh në gisht
mos harro
kush të donte qmendurisht
qmendurisht

natën më të ftoht o zemër
ma dhurove
ti
ditën më të zez dhe jetën
perëndove ti

oooooo...

nuk të mbaj inat o zemër
dhe pse faj ke ti
frymën time askush se mori
e ke,vetëm ti

nuk të mbaj inat o zemër
dhe pse faj ke ti
frymën time askush se mori
e ke, e ke vetëm ti


Ky tekst u dërgua nga  Florennt
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet