Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Nuk Mund Të Të Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mund Të Të Fal".
3. Video është e këngës "Nuk Mund Të Të Fal", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Nuk Mund Të Të Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '05"

Këngë e albumit:

"Per Nje Dashuri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:002x
Cdo dit trroket ti vash ne deren time.
Kerkon nga une pak dashuri,
por une s'mundem sikur edhe te dua,
te te fal ate qe kerkon ti.
2x
Jo nuk mundem te ta fal,
une ti as edhe nje fjal,
zemren une ja kam dhuru asaj tjetres qe e du.
2x
Ti je e mir o moj voglushja ime,
qe po me ofron pak miresi,
po une kam koh qe jam i rrobruar une nga nje tjetre dashuri.
4x
Jo nuk mundem te ta fal, une ti as edhe nje fjal,
zemren une ja kam dhuru asaj tjetres qe e du.
4x
Jo nuk mundem te ta fal, une ti as edhe nje fjal,
zemren une ja kam dhuru asaj tjetres qe e du.


Ky tekst u dërgua nga Xix
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet