Audio

Ermal Fejzullahu - Vetem Vet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Pse Me Ike"
ku kan mbetur ato net
ku u tret nje dashuri
kush i theu zemrat tona
se sa shum dua ta di
se sa keq qenka t'jesh vet
se sa t'merr une perjetoj
pa ty jeta s'qenka gje
pa ty ska ku shkoj

ref:
vetem vet me vetmin
vetem une pa ty
vetem vet dhe me lotet
me ke je se di

kush mi prishi mua endrrat
kush ma beri diten terr
qka me teper ai pati
qe ma beri jeten ferr
se sa keq qenka t'jesh vet
se sa tmerr une perjetoj
pa ty jeta s'qenka gje
pa ty skam ku shkoj

ref:
vetem vet me vetmin
vetem une pa ty
vetem vet dhe me lotet
me ke je se di


Ky tekst u dërgua nga  rina
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...