A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ermal Fejzullahu - Me Mjafton


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2012

2012-11-26T23:40:40

E kujtoj e kujtoj un naten e pare
Kur te dy u njohem nje vit me pare
As emrin tend jo nuk mathe por e mbylle me nje puthje.
Dhe ike ike ti ti s u duk kjo dashuri sikur te kisha sot do te jepja boten me beso.

Me mjafton vetem nje nate nje nate te te kem gjumi ty nuk do te zere
jo nuk do flem.
Do tu puth buzet e tua sa frym te mos kem nuk do duash asnjehere sa mua as njeher.

Naj nananananaj nana!!!
Naj nananananaj nana!!!

Me mjafton vetem nje nate nje nate te te kem gjumi ty nuk do te zere
jo nuk do flem.
Do tu puth buzet e tua sa frym te mos kem nuk do duash asnjehere sa mua as njeher.
Naj nananananaj nana!!!
Naj nananananaj nana!!!


Ky tekst u dërgua nga Kristi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019