A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermal Fejzullahu - Nat Per Nat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2009

2009-12-10T19:36:51

dashurin per mu e ke ma e mira ti me je dua ta them fjalen si ti ska askund shpirti nuk qetsohet zemra me shpejtohet kur ty te kam afer o moj zemrush

naten m len pa gjum per ty un mendoj dita me shkon huq sa her ty t kujtoj pse te pashun ty moj nga mendja s me hiqesh per ty me qan zemra shpirti po me digjet

pse ti nuk kalon rruges si perpara qe ta sho fytyre dhe floket e bardha
e te buzeqesh njeher ne syt e tua syt e mi te thon une ty te dua

se un tjeter nuk do du ti je veq per mu dua te t kem un ty pran me te dashuru

ne sy do ta the te kam loqk o shatci jem hajde ti me mu kam nje zemer met dhuru jeten do ta fal te ma thuash veq ni fjal mos i thuaj jo ermalit qe te do


Ky tekst u dërgua nga  yllza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019