A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ermal Fejzullahu - Nuk Te Kam Me Pasion


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/09/2013

2013-09-02T10:14:32

ti nuk je si ne fillim
ajo vajz shumë e urtë
me ty jeta është zhgenjim
tani me flet hiq pa turp
nuk duroj më ty nuk po shkon me një e një për ty sbejn dy
me ke lodhur qka nuk me ka ndodhur gjer sa isha une me ty

refrenix2
Nuk te kam ne pasion
shpirti im po proteston
per ty isha viktim
me mir sa me larg te rrimë

ti nuk je me engjellush
ajo vajzë me karakter
lot me vrer ti me ke mbush
nga ti pash un vetem sherr
nuk duroj me ty nuk po shkon me një një per ty sbejn dy me ke lodhur qka nuk me ka ndodhur gjer sa isha une me ty

refrenix2
Nuk te kam ne pasion
shpirti im po proteston
per ty isha viktim
me mir sa me larg te rrimë


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019