A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ermal Fejzullahu - Sherr I Madh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/02/2012

2012-02-08T01:43:17

Vendi o vend S'më
ze kam edhe diqka per
stres sher jam edhe veti
krrejt dy gurrbash nuk i le
jam edhe ngucakeq edhe
provokator po ti o kur me er
sherr jam pa konkurec

Ref:
gogoel i vogel jam
Sheri madh oooo
gogrl i vogel jam
faj nuk kam ooooo
jam edhe pik ne rendet
rrefuzik nga lekurra s'mund
te dal E banj nje sherri madh

gogoel i vogel jam
Sheri madh oooo
gogrl i vogel jam
faj nuk kam ooooo
jam edhe pik ne rendet
rrefuzik nga lekurra s'mund
te dal E banj nje sherri madh

Topin sa her shutoj
xhamin dikujt ja thej
pastaj shkoj te shoku flej
qe fqinja mos ma merr
si sharra elktrike
e shumbul si qekiq
qka do ne dor qe
mar e hupi ooo
e prishh

Ref:
gogoel i vogel jam
Sheri madh oooo
gogrl i vogel jam
faj nuk kam ooooo
jam edhe pik ne rendet
rrefuzik nga lekurra s'mund
te dal E banj nje sherri madh

gogoel i vogel jam
Sheri madh oooo
gogrl i vogel jam
faj nuk kam ooooo
jam edhe pik ne rendet
rrefuzik nga lekurra s'mund
te dal E banj nje sherri madh

gogoel i vogel jam
Sheri madh oooo
gogrl i vogel jam
faj nuk kam ooooo
jam edhe pik ne rendet
rrefuzik nga lekurra s'mund
te dal E banj nje sherri madh


Ky tekst u dërgua nga Naxhije Zendeli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019