Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Ermal Fejzullahu - Ti Dua Syte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

20/10/2010

2010-10-20T00:00:00

Këngë e albumit:

"12 Golden Hits"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010


Më mbushen sytë me lotë për ty,
ti nuk i sheh, vetëm i prek.
Ajo jeton, kujtimin tonë,
të paktën qesh dhe pse s'shikon.

REF 2x:
Ti dua sytë edhe kur qan,
shikimin tënd që më s'e kam.
Merri sytë e mi kur të merr malli,
vetëm një sekondë bota do t'ndali.

Vazhdon ajo të jetë njësoj,
ngadalë më flet dhe unë mendoj.
kujdeset shumë e di gabon,
por nuk ja them, ajo kupton.

REF 2x:
Ti dua sytë edhe kur qan,
shikimin tënd që më s'e kam.
Merri sytë e mi kur të merr malli,
vetëm një sekondë bota do t'ndali.


Ky tekst u dërgua nga Flakka   Linn`a   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet