Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Ti Ke Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Mos më premto
tpata than
nese nje dit duhet mem lan
ndarja do tjet shum e rand
(ndarja do tjet shum e rand)

ref:
Ti ke faj, ti ke faj
tash mos qaj, jo mos qaj
ti ke faj qe un
sot vuaj shum.(2X)

Mos më gëzo
fillim të thash
nese një ditë
sdo të jemi bashk
se un sjetoj ty pa të dasht
(se un sjetoj ty pa të dasht)

ref:
Ti ke faj, ti ke faj
tash mos qaj, jo mos qaj
Ti ke faj qe un
sot vuaj shum.(4x)


Ky tekst u dërgua nga  fllanxaErmal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Ermal Fejzullahu - Ti Ke Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Faj".
3. Video është e këngës "Ti Ke Faj", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:


Komente 1