Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Oj Nafaka Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Nafaka Jeme".
3. Video është e këngës "Oj Nafaka Jeme", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ermal Fejzullahu - Oj Nafaka Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  87

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Këngë e albumit:

"Hetet Verore 2012"

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 1"

Këngë e albumit:

"Hitet 2011"

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

3 🔥

23/10/2011

2011-10-22T23:00:00+01:00Kemi pas dashni të rand
Unë të deshta shpirti im
Dhe na doli qysh kanë thanë
S`ka lumturi për djem jetim

Dhe nuk shkojke ni lypsar
Te Princesha Gjithë Ar
Të Vërboj Pasuria
Shpejt u Shua Dashuria

Ref: 2x
Oj nafaka Jeme Oj Nafak e Preme
E Leme Për Mu Je Ti Por Kot
Për Mua e Leme Për Tjetrin e Bleme
Me Dukat e Bleme Nuse Pa Dashuri.

Me pas Lyp e Kisha Gjet
Dashurin Tjetër Në Jetë
Mirëpo Ken Se Pash Me Sy
Pasi Nuk Të Pata Ty

Thon se parja shkon te parja
Ndarja shpejt erdhi te ndarja
Ni princesh dhe ni lypsar
U bashkuan për tu ndar

Ref: 2x
Oj nafaka Jeme Oj Nafak e Preme
E Leme Për Mu Je Ti Por Kot
Për Mua e Leme Për Tjetrin e Bleme
Me Dukat e Bleme Nuse Pa Dashuri.

Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani

Ky tekst u dërgua nga Annais   bani   ALDOoooVERSIONE TË TJERA TË KËSAJ KËNGE:


Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet