Audio

Ermal Fejzullahu - Krejt Me Ren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"
Heren e par ti je largu
Se ne mua ke dyshu
Heren e dyte ika une
Se nga ti u tremba shum
Po nafakes nuk i ikem
Tana punet ndreqen qiko

Ref..x2
Krejt me ren krejt me ren
Tona senet po vin n'ven
E kam kuptu e ke kuptu
Ti me do dhe une te du

Heren e par ti je fjalos
E mandej shum je brengos
Heren e dyte kam ba fjale
E mandej te thash me fal
Po nafakes nuk i ikem
Tana punet ndreqen qiko

Ref..x3
Krejt me ren krejt me ren
Tona senet po vin n'ven
E kam kuptu e ke kuptu
Ti me do dhe une te du


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...