Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Fejzullahu - Krejt I Kam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt I Kam".
3. Video është e këngës "Krejt I Kam", por nuk këndohet nga Ermal Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermal Fejzullahu - Krejt I Kam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"

Komente

1 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Me i pas pas un mend e sotit
Kur isha me ty
un prej teje kurr nuk isha nda
O sa shum po me dhemb loti
Qe e mbaj ne sy
O sa shum me djeg malli me t'pa

[ref:2x]
I kam krejt i kam
e rri me shpirt te strukur
s'te kam ty nuk te kam
andaj s'mund t'jem i lumtur

Me i pas pas un mend e sotit
Kur isha me ty
Njeri tjeter sot un isha kon
Un e di se kot mendoj
Per nje pun qe u kry
Por njeriun shpresa po e mban

[ref:2x]
I kam krejt i kam
e rri me shpirt te strukur
s'te kam ty nuk te kam
andaj s'mund t'jem i lumtur


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Ermal Fejzullahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet