A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ermal Fejzullahu - 5 Pa 5


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  37

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2013

2013-03-13T00:52:27

Këngë e albumit:

"Ku Ma Ke"


Nuk e di qka s'bej per ty,
dhe prap i mire sjam.
dikush keq me t'fol per mu,
per ty vlere nuk kam,
nje dit po dhe nje dit jo,
ksaj pune i del lezeti,
a me do a s'me do,
jepi fund kti kijameti

Ref: 2x
Ne 5 pa 5, ne 5 pa 5,
un te pres me u taku,
nese vjen mos harro,
zemren do ma falesh mu.

Tu i besu tjeter kujt,
kurr nuk bahet dashuria,
per ty vlen nje fjal e huj,
ma shum se veprat e mija,
nje dit po e nje dit jo,
nuk eshte zemra gur me lujt,
a me do a s'me do,
mos me ba ma shum me vujt.

Ref: 4x
Ne 5 pa 5, ne 5 pa 5,
un te pres me u taku,
nese vjen mos harro,
zemren do ma falesh mu.

(n'5 pa 5)


Ky tekst u dërgua nga  drilontershani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019