A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermal Fejzullahu - Zemer Zemer  (Feat. Mimoza Shkodra)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2014

2014-07-06T19:41:05

Featuring

Mimoza Shkodra

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"


Ermali
Ti por si semnundje hyn ne gjak
vajza ime smundem 1 min pa ty
zemer ti haj haj
te dua une ty pa koment
zgjatet jeta kur me puth buzen ti

Mimoza
Ne gjakun tim je vetem ti
jeta ime ne lekur te ndjej cdo caste
Vetem ty aj aj
Nuk ka ne jete nje dashuri pa shqetesim
por shsqetesimi me i bukur me je ti

ref...
ta dua shpirt kur me thua
zemer zemer
ke lind per mua te dua ty
zemer zemer

Nga dashuria te gjithe ndoshta pak gabuam
nga dashuria mesuam e shume te duam

Mimoza
Nuk ka ne jete nje dashuri pa shqetesim
por shsqetesimi me i bukur me je ti

Ermali
Ne gjakun tim je vetem ti
jeta ime ne lekur te ndjej cdo caste
vetem ty zemer

ref...
ta dua shpirt kur me thua
zemer zemer
ke lind per mua te dua ty
zemer zemer

Nga dashuria te gjithe ndoshta pak gabuam
nga dashuria mesuam e shume te duam


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019