A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ermal Fejzullahu - Kthema


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2017

2017-12-11T17:00:26

Muzika & Teksti:

Valon Biba

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


E kam pas une ne jete nje dashuri
Qe mu kthye ne lote dhe ne merzi

2x
Aq e shume e deshta
Ma se shumti n'jete
prej sot une jam bindur
qe s'ka dashni t'vertete

[REF.:]
T'lutem Zot kthema dhe njeher
pastaj edhe vdekja le t'me merr
Zemra ime s'pushon duke qare
Nuk po mundem dhe njeher pa e pa

Ti me bere jeten time ta jetoj kote
Ti me ban syte e mi te qajn me lot

2x
Aq e shume e deshta
Ma se shumti n'jete
prej sot une jam bindur
qe s'ka dashni t'vertete

[REF.:]
T'lutem Zot kthema dhe njeher
pastaj edhe vdekja le t'me merr
Zemra ime s'pushon duke qare
Nuk po mundem dhe njeher pa e pa


Ky tekst u dërgua nga Bahri TrenaKartolina (2)

2019-06-28 11:20:38
T'lutem Zot kthema dhe një herë
Pastaj edhe vdekja le t'më merr
Zemra ime s'pushon duke qarë
Nuk po mundem dhe një herë pa e pa
2018-01-02 13:58:58
Aq e shume e deshta
Ma se shumti n'jete
prej sot une jam bindur
qe s'ka dashni t'vertete

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019