Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermal Mamaqi, Shtrihet Në Spital Për 1 Prillin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
[01-04-2015]
Ermal Mamqi është i njohur tashmë për shakatë e tij. Nuk ka ditë që ai në rrjetin e tij social në facebook mos të postojë ndonjë shaka apo ndodhi interesante.

Kësaj here Ermali kishte zgjedhur për 1 pril të bënte një shaka më ndryshe nga të tjerat. Ai ka shkuar në spital dhe është shtrirë duke u shtirur si i aksidentuar, por fotografia ka kapur diçka që fansa menjëherë e kanë vërejtur, dhe ato ishin të rradhurat e tij të zemrës në ekran të cilat ishin 68.

Miq, faleminderit për mbështetjen. Tani jam më mirë. Këmbët për momentin nuk i ndjej por doktorrët më kanë dhënë shpres se do eci përsëri. Më duhet të rri 1 muaj në regjim dhe besoj se 6Ditë pa Ermalin do të ndërpritet pas këtij aksidenti që me ndodhi. Unë dhe stafi u Digitalb urojmë mirëkuptimin tuaj. Ju përqafoj nga dhoma 23.”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotos së publikuar.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet